Люберецкий брати Гусейнова перемогли в змаганнях по армійському рукопашного бою в Балашисі

Балашиха. 05 березня INLUBERTSY.RU - Брати Ельмар і Сабір Гусейнова, старшокласники Люберецкой гімназії № 41, перемогли в престижних змаганнях по армійському рукопашного бою, які пройшли 4 березня в Балашисі, повідомляє Люберецьке інформагентство з посиланням на міський сайт ІнфоЛюберци.

«Брати Ельмар і Сабір Гусейнова, учні гімназії № 41, завоювали золото на першості та чемпіонаті по армійському рукопашного бою, які пройшли на базі дивізії імені Дзержинського в Балашисі. А Сабір (60 кг) пішов ще далі - зайняв перше місце і серед дорослих учасників змагань », - сказав Сурков.

А Сабір (60 кг) пішов ще далі - зайняв перше місце і серед дорослих учасників змагань », - сказав Сурков

За його словами, турнір є відбірковим, в ньому взяли участь найсильніші спортсмени Московської області. Тепер перед Ельмаром і Сабір відкрилася дорога на першість Росії.

Від редакції сайту: вітаємо братів зі славною перемогою! Не за горами у них термінова служба в армії, так що володіння прийомами армійського рукопашного бою буде для них вагомим плюсом. Та й взагалі, чоловікам, захисникам Вітчизни, в житті завжди знадобиться вміння постояти за себе і за інших.