Коментарі до статті: Як в різних країнах кличуть кішок

О, смайлик сумний не треба))
Ми кішечку одну врятували у недбайливого господаря, погано їй у нього було, гуляла вічно, побита котами, розтерзана. Господар годував її, схоже, навпіл з Антисекс або як ця хрень називається ... в загальному забрали, відмили, вилікували. А кішечка вагітна виявилася не дивлячись на хімію. Народилося три котейки. Два красеня, ми їх швидко через Авито прибудували. А третя, дівчинка, ніяк не бажала очі відкривати ... все терміни вийшли, пішли в клініку, ветеринар сказав що навіть очних яблук немає (((запропонували відразу приспати "що б зазнала дрижання", хімія мовляв, від цього швидше за все. Ревеларевела, вирішили залишити. Тепер ця красуня з нами вже чотири роки :))) успішно ловить мух, ганяє фантики по підлозі, з мамкою по квартирі нарізають, грають ... єдиний негативний момент - якщо меблі не так стоїть) застромитися може будь здоров ...

О, смайлик сумний не треба)) Ми кішечку одну врятували у недбайливого господаря, погано їй у нього було, гуляла вічно, побита котами, розтерзана. Господар годував її, схоже, навпіл з Антисекс або як ця хрень називається ... в загальному забрали, відмили, вилікували. А кішечка вагітна виявилася не дивлячись на хімію. Народилося три котейки. Два красеня, ми їх швидко через Авито прибудували. А третя, дівчинка, ніяк не бажала очі відкривати ... все терміни вийшли, пішли в клініку, ветеринар сказав що навіть очних яблук немає (((запропонували відразу приспати "що б зазнала дрижання", хімія мовляв, від цього швидше за все. Ревеларевела, вирішили залишити. Тепер ця красуня з нами вже чотири роки :))) успішно ловить мух, ганяє фантики по підлозі, з мамкою по квартирі нарізають, грають ... єдиний негативний момент - якщо меблі не так стоїть) застромитися може будь здоров ...