Бізнес ідея №4816. Веб-сервіс для любителів залишати коментарі

  1. спливаючий коментар
  2. Колівінг: чому гуртожитку знову стають вигідним бізнесом
  3. Бізнес успішний лише тоді, коли вирішує "біль клієнта"
  4. 100 оригінальних ідей для весільних фото та фотосесій
  5. Бізнес ідея № 5719. Стрільба з картопляних гармат
  6. 20 незвичайних бізнес-ідей для салонів краси і барбершопов
  7. Бізнес-ідея №5714. Енергія для лампочки від кімнатної квітки
Інтернет і ЗМІ

Factlink - так називається новий веб сервіс від Google Chrome, який робить будь-яку веб сторінку в (і так вже інтерактивному!) Інтернеті - ще більш інтерактивною веб сторінкою!

Factlink - це «замітки на полях», «маргіналії», «свої п'ять копійок», ну а «по-інтернетні» - лінки.

Ось, читаєте ви якусь сторінку в Інтернеті - і так хочеться «врізати» Автору ... за те, що не правий, чи не грамотний, грішить проти фактів, здорового глузду і істини. А можна. Не можна залишати коментар до кожної прочитаної рядку, розбираючи текст автора інтернет-статті по кісточках і «врізаючи» свої п'ять копійок в тіло чужого тексту, що висить на вашому моніторі. А тепер - можна. З сервісом Factlink від Google Chrome.

Тобто всім:

  • занудам,
  • педантам,
  • грамотіям,
  • Буквоїд,
  • чіпляючись,
  • вчительок російської мови і літератури,
  • відставним військовим, який викладає історію і суспільствознавство
  • і інтернет-тролів молодшого шкільного віку

несказанно повезло!

Веб сервіс Factlink від Google Chrome перетворює будь-яку інтернет-сторінку на вашому моніторі в реальному часі паперову книжку або роздрукований текст, які ви при бажанні можете все ісчёркать ручкою, олівцем, маркером, залишаючи на полях або між рядками так звані - маргіналії - замітки на полях тексту .

А може бути ви хочете представити себе в ролі викладача, «чёркающего» роботу недбайливого дипломника? Будь ласка!

Тільки, користуючись сервісом Factlink, не потрібно писати близько схвилювала вас рядки: ні Sic! Ні NB! Ні Автор дурень !!! ні «Звідки узято цю цитата ??? !!!» та інші «розумні» послід, з головою видають в вас аж ніяк не професори, а представника славної когорти, іменованої в інтернет-просторіччі невтішним терміном «школота».

спливаючий коментар

Якщо ви коли-небудь відвідували вітчизняний сайт Луркмор, то знаєте, що навівши на виділене інтерактивне слово або шматок тексту свою - миша, ви отримуєте можливість «дізнатися більше», перейшовши за посиланням до важливого або смішного коментарю на цей шматочок тексту.

Те ж саме пропонує зробити вам і веб сервіс Factlink від Google Chrome. Читаєте чужий матеріал і будучи незгодним з якоюсь його частиною (або бажаючи поділитися доповненнями, навпаки, інформативно розширюють сподобався текст) ви пишіть коментар, а сервіс «ховає» його так, щоб інші читачі бачили тільки скромно спливаюче віконце. Щоб не засмічувати, не забруднювати чужу сторінку і іншим не заважати насолоджуватися чтивом.

Чи сподобається такий новий інструмент самовираження всім іншим інтернет користувачам? Цього ми сказати не можемо напевно. Але те, що сервіс Factlink від Google Chrome:

  • зміцнює свободу слова і друку,
  • робить інтернет ще більш інтерактивним, які мають «зворотний зв'язок» полем спілкування,
  • і взагалі - є новий інструмент для інтелектуального самовираження

це - безсумнівно. Factlink від Google Chrome - пишіть, не мовчіть.

© www.1000ideas.ru - портал бізнес ідей

1000 идей в Google+


14.05.2014

Колівінг: чому гуртожитку знову стають вигідним бізнесом

Європейські та американські архітектори зосередилися на задоволенні потреб покоління мілленіалов, які не можуть дозволити собі власне житло, але готові жити в гуртожитках.

Бізнес успішний лише тоді, коли вирішує "біль клієнта"

Ковток свіжого повітря в event-бізнесі: алкогольні десерти, які не мають аналогів в Росії. Вау-ефект гарантований.

100 оригінальних ідей для весільних фото та фотосесій

Більшість ідей для весільних фотосесій вже давно хтось придумав. Якщо шукайте щось свіже, шукайте в тому, що вже є. Підглядає 100 незвичайних прикладів фото.

Бізнес ідея № 5719. Стрільба з картопляних гармат

Стрільба з картопляних гармат - ідея, яка вже давно, як то кажуть, витає в повітрі. І прилетіла вона до нас, за різними джерелами, чи то з-за океану, як і сама картопля, чи то з бабусі Єв ...

20 незвичайних бізнес-ідей для салонів краси і барбершопов

Сучасні салони краси вражають своєю сміливістю і спритністю. Ми зібрали незвичайні концепції і фішки перукарень та барбершопов, які дозволяють їм голосно заявити про себе.

Бізнес-ідея №5714. Енергія для лампочки від кімнатної квітки

Вчені з Перу створили спосіб вироблення електроенергії з землі кімнатних рослин. Експериментальна версія світлодіодної лампи Plantalamparas здатна давати світло протягом двох годин.

А може бути ви хочете представити себе в ролі викладача, «чёркающего» роботу недбайливого дипломника?
Ні «Звідки узято цю цитата ?
Чи сподобається такий новий інструмент самовираження всім іншим інтернет користувачам?